Moje nejmilejší zvířátko 2014 - výsledková listina

Dům dětí a mládeže, Rebcova 499, Přeštice

Výtvarná soutěž „Moje nejmilejší zvířátko“ 2014

Výsledková listina

1. kategorie MŠ

1. místo Vojtěch Weber MŠ Oplot 2. místo Lea Benedeková MŠ Štěnovice 3. místo Johana Kučerová MŠ Řenče 4. místo Matěj Kaufner MŠ Merklín 5. místo Michaela Kučerová MŠ Řenče 6. místo Aneta Kubešová MŠ Štěnovice 7. místo MŠ Přeštice Gagarinova „Kočičí rodina“ 8. místo Veronika Kopecká MŠ Štěnovice 9. místo Jakub Vodička MŠ Přeštice Dukelská 10.místo Tereza Červená MŠ Štěnovice

Zvláštní cena

Petr Mareš MŠ Přeštice Dukelská

2. kategorie 6 – 8 let

1. místo Helena Martincová výtvarný kroužek DDM Přeštice 2. místo Radek a Vojtěch Dvořákovi DDM Přeštice 3. místo Štěpán Menšík ZŠ a MŠ Kunčice pod Ondřejníkem 4. místo Nela Čížková ŠD Přeštice 5. místo Eliška Bauerová ZŠ a MŠ Dolní Lukavice 6. místo Olinka Strejcová ŠD Přeštice 7. místo Lucie Radová ZŠ J. Hlávky Přeštice 8. místo Alžběta Mikulecká ZŠ J. Hlávky Přeštice 9. místo Kateřina Kahounová ZŠ J. Hlávky Přeštice 10.místo Natálka Kaslová ZŠ a MŠ Horšice

Zvláštní cena

Terezka Vondrovicová ZŠ a MŠ Horšice

3. kategorie 9 – 11 let

1. místo Valentýna Pörnerová ZŠ a MŠ Dolní Lukavice 2. místo Denisa Kučerová ZŠ J. Hlávky Přeštice 3. místo Jana Chu Dinhová ZŠ J. Hlávky Přeštice 4. místo Kateřina Třísková ZŠ J. Hlávky Přeštice 5. místo Ondra Hlavatý ZŠ a MŠ Švihov 6. místo Karolína Klesová ZŠ a MŠ Švihov 7. místo Filip Hurt ZŠ J. Hlávky Přeštice 8. místo Martina Motlíková DDM Přeštice 9. místo Zuzana Hašková ZŠ a MŠ Švihov 10.místo Michaela Kokošková ZŠ J. Hlávky Přeštice

Zvláštní cena

Kolekce prací malovaných pastelem – ZŠ a MŠ Dolní Lukavice Zbyněk Pavlátka, Tomáš Šíma, Michaela Šislová, Adéla Nová, David Šícho, Alena Lejnarová a Martina Přibáňová, Nela Krsová, Tereza Rotenbornová, Jan Peťak

4. kategorie ZŠ speciální Merklín

2. kategorie

1. místo Adriana Weinfurtová 2. místo Ondra Malík 3. místo Bára J.

3. kategorie

1. místo Anita Lacková 2. místo Kryštof Vlasák 3. místo Radek Kofroň

Zvláštní cena

Lucka Ryšavá, Filip Brand, Václav Berka, Tomáš Sokol

Soutěže se zúčastnilo 16 škol a školských zařízení. Na základě propagace přinesly děti výkresy i z domova a také se zúčastnily děti ze školy mimo náš region. Celkem bylo zasláno 365 prací.

Kalendář

říjen
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7
9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 30 31
listopad
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Dnes je středa 20. 10. 2021

svátek má
Vendelín

zítra má svátek Brigita

Náhodný obrázek

Naše zvířátka na Chovatelské výstavé ŠCHDZ Přeštice